با تلاش آمازون ارائه می شود

اپلیكیشنی كه پلیس را به زنگ در خانه وصل می كند!

اپلیكیشنی كه پلیس را به زنگ در خانه وصل می كند!

پارسی كاو اپلیكیشنی كه پلیس را به زنگ در خانه وصل می كند!


به گزارش پارسی كاو به نقل از ایسنا و به نقل از لایف هكر، اوایل ماه جاری، خبری در خصوص گفتگوی آمازون با سازمان های مجری قانون منتشر گردید. گزارش ها حاكی از این هستند كه آمازون می خواهد امكان دسترسی پلیس را به ویدئوهای ثبت شده با زنگ در هوشمند خود فراهم آورد تا به تصمیم گیری در مورد نحوه استقرار نیروها و همین طور ایجاد پست های مربوط به اخبار جرائم در اپلیكیشن آمازون كمك كرده باشد.
آمازون اخیرا پستی را درباره همكاری خود با سازمان های مجری قانون منتشر نموده و در آن بطور خاص، به 405 سازمان مختلف اشاره می كند كه با آنها در این زمینه همكاری دارد.
با این دسترسی، موسسات مجری قانون امكان دارد تا آنجا كه می توانند در مشاهده و اظهارنظر درباره پست های مربوط به اخبار جرائم كه در اپلیكیشن آمازون انتشار یافته، نقش داشته باشند یا شاید به درخواستی برای ضبط ویدئو كه توسط زنگ آگهی شخص حادثه دیده اعلام شده رسیدگی كنند.
هنگام ارسال پست در اپلیكیشن، نقشه ای از همه سازمان های مجری قانون كه با آمازون همكاری دارند، ارائه می شود. بطور كلی می توان اظهار داشت كه این برنامه، روش خوبی برای آگاه شدن از محیطی است كه در آن زندگی می كنید.
منبع:

1398/06/12
19:00:16
5.0 / 5
4703
تگهای خبر: آمازون , اپلیكیشن , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ParsiKav