به روزرسانی هواوی P۳۰ با قابلیت جدید برای تهیه ویدئو

به روزرسانی هواوی P۳۰ با قابلیت جدید برای تهیه ویدئو

به گزارش پارسی كاو چند روز پیش، هوآوی رسما اعلام نمود كه با یك به روزرسانی جدید برای گوشی پرچم دار Huawei P۳۰، قابلیت Dual-View Video به این گوشی به صورت رسمی اضافه شده است.


به گزارش پارسی كاو به نقل از مهر، هم اكنون بیشتر كاربران این گوشی در چین، این به روزرسانی را دریافت كرده اند. خصوصیت Dual-View Video تاكنون فقط در مدل Pro این گوشی در دسترس بود. اما حالا همانطور كه وعده داده شده بود، با یك به روزرسانی جدید كه برای EMUI ۹.۱.۰.۱۵۳ طراحی شده، این خصوصیت برای مدل Huawei P۳۰ قابل استفاده می باشد. طبق معمول گذشته، پس از انتشار این به روزرسانی در چین شاهد انتشار گسترده تر آن خواهیم بود و مدت زیادی طول نخواهد كشید كه بقیه كاربران خارج از چین هم به آن دسترسی داشته باشند.
تغییرات این به روزرسانی به شرح زیر است: دوربین با اضافه شدن این ویژگی، كاربران می توانند با بهره گیری هم زمان از چند دوربین در هنگام فیلم برداری، ویدئوهایی از نمای نزدیك و نمای دور ضبط كنند. در این حالت، نمایشگر به دو قسمت تقسیم می شود و نماهایی از دو زاویه متفاوت به نمایش درمی آید. با اضافه شدن حالت Charming portrait به دوربین، دستگاه به شما اجازه می دهد تصاویر پرتره با بوكه هایی جذاب تر بگیرید. Huawei Vlog با این ویژگی، گوشی می تواند ویدئو بلاگ یا ولاگ شما را به صورت خودكار تدوین كند، صحنه هایی را برجسته كند و روی آن افكت های از پیش تعیین شده بگذارد.
امنیت تكمیل وصله ها یا پچ های امنیتی گوگل برای بهبود امنیت سیستم كه در آوریل ۲۰۱۹ انتشار یافته اند. برای اطلاعات بیشتر از امنیت به روزرسانی های سیستم عامل هوآوی (EMUI)، می توانید به وب سایت رسمی این شركت رجوع كنید. با عنایت به راهنمای رسمی این به روزرسانی، خصوصیت Dual-View Video به شما این اجازه را می دهد تا به صورت همزمان از دو زاویه متفاوت ویدئو ضبط كنید، آن هم بدون نیاز به جلو یا عقب بردن دوربین.

1398/02/21
14:42:24
5.0 / 5
4733
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav