سلطانی در جلسه استانی چهارمحال و بختیاری:

بجای توجه به ورشکستگی مخابرات به توسعه ارتباطات ثابت کمک کنید

بجای توجه به ورشکستگی مخابرات به توسعه ارتباطات ثابت کمک کنید

پارسی کاو: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جلسه استانی منطقه چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بجای سوق دادن مخابرات به ورشکستگی، نگاه ویژه ای به توسعه ارتباطات ثابت داشته باشیم.به گزارش پارسی کاو به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار نمود: شرکت مخابرات ایران با وجود سیاست های یکجانبه و شرایط سختی طی چندین سال گذشته، تا حالا توانسته با نیروهای متخصص و خدوم خود به ارائه خدمات مخابراتی در سراسر کشور ادامه دهد.
مهندس سلطانی همین طور با تاکید براینکه گسترش زیرساخت ها، هزینه براست، اظهار داشت: سیاست های اشتباه و یکطرفه سبب شده است تا درآمدهای شرکت مخابرات باتوجه به افزایش تورم وهزینه ها وعدم اصلاح تعرفه ها در یک دهه اخیر پاسخگوی نیازهای همه ذینفعان نباشد و این بنگاه بزرگ اقتصادی را به سمت ورشکستگی سوق دهد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همین طور اظهار داشت: باید با پشتیبانی از این سرمایه ملی ورکن اصلی حوزه ICT کشور حوزه ارتباطات کشور را گسترش همه جانبه داد.
وی با تاکید بر این که در هیچ کجای دنیا با شرکت های اقتصادی این چنین رفتاری نمی شود؛ تصریح کرد: عمده مشکلات مخابرات ایران مربوط به داخل نیست و تنها سیاست های غلط و اشتباه، این شرکت را به این سمت ورشکستگی سوق داده است.
مهندس سلطانی با تاکید بر این که باید به بخش ارتباطات ثابت کمک کرد ابراز امیدواری کرد: با سیاستگذاری های جدید و همکاری و هم افزایی به وجود آمده در دولت فعلی و کمک تمام مجموعه وزارت ارتباطات و تغییر در مجموعه مدیریتی کشور باردیگر شرکت مخابرات به سمت موفقیت بیشتر گام بر دارد.

1400/08/10
09:37:39
5.0 / 5
660
تگهای خبر: ارتباطات , تخصص , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ParsiKav