اپلیكیشن نجات بخش برای دانشجویان مهندسی

اپلیكیشن نجات بخش برای دانشجویان مهندسی

پارسی كاو: یك شركت تجاری اپلیكیشنی كمك آموزشی را جهت استفاده دانشجویان سال های سوم و چهارم رشته های مختلف مهندسی تولید كرده كه كاربردهای گوناگونی دارد.به گزارش پارسی كاو به نقل از آسین ایج، اینفوسیس كه شركتی هندی است نام این اپلیكیشن را InfyTQ گذاشته كه پلتفورمی دیجیتال برای عرضه خدمات آموزشی و تسهیل هم فكری و تعامل میان دانشجویان رشته های گوناگون مهندسی است.
InfyTQ پلتفورمی مجانی است كه با استفاده از محتوای كمك آموزشی موجود در آن می توان توانایی های حرفه ای و فنی دانشجویان مهندسی را ارتقا بخشید و به آنها كمك كرد تا برای حضور در بخش صنعت و روبرو شدن با چالش های واقعی آماده شوند.
InfyTQ در دو نسخه طراحی شده و هم از راه گوشیهای هوشمند و هم از راه كامپیوتر های شخصی در دسترس می باشد. انبوهی از محتوای آموزشی، سرفصل دروس مختلف و اخبار مربوط به صنایع مختلف و به خصوص نحوه انجام ارزیابی های آنلاین شغلی توسط آنها از راه این اپلیكیشن در دسترس می باشد.
دسترسی به مطالب و محتوای آموزشی در هر زمان و مكان امكان دارد. شركت سازنده تنوع محتوای آموزشی موجود در این برنامه را كم نظیر توصیف كرده است. InfyTQ حاوی دوره ها و اطلاعات تخصصی برای مهندسان حرفه ای هم هست.

1397/11/27
14:21:48
5.0 / 5
4850
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav