در نشست مشترك وزرای نیرو و ارتباطات مطرح شد؛

می توان با كار مشترك زمینه حل مسائل بین وزارتخانه ها را فراهم نمود

می توان با كار مشترك زمینه حل مسائل بین وزارتخانه ها را فراهم نمود

به گزارش پارسی كاو وزیر نیرو با تاكید بر كار مشترك میان وزارتخانه در حل و فصل مسائل اظهار داشت: دولت توابع هدف مشترك است.


به گزارش پارسی کاو به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان، در دیدار با محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات که به منظور بررسی و نحوه استفاده از تأسیسات شبکه توزیع برق در جهت توسعه شبکه فیبر نوری و ارتقای همکاریهای مشترک میان وزارتخانه های نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام گرفت، اضافه کرد: لازم است که میان دو وزارتخانه کارگروه مشترک داشته باشیم تا بستری باشد که در ماه های باقی مانده از فعالیت دولت با کمترین صرف وقت مسائل را پیگیری نماییم. وی ادامه داد: گاهی لازم است چیزی روی کاغذ بیاید و امضا شود، اما دولت یعنی این که دستگاه ها بتوانند مساله مشترک تعریف و حل کنند. دولت به معنای این است که بتوانیم زمینه کار مشترک، حل مسائل مشترک را فراهم کنیم؛ یعنی باید یک مدل عملیاتی نشان دهیم که این اتفاق در بسیاری از دستگاه های دیگر هم بیفتد.

تقدیر وزیر ارتباطات از وزارت نیرو برای همکاری با اپراتورها محمدجواد آذری جهرمی اظهار داشت: ما به منظور توسعه خدمات در وزارت ارتباطات، نیازمند مشارکت بیشتر وزارت نیرو هستیم. وی ضمن استقبال از ایده تشکیل کارگروه مشترک اضافه کرد: باید به فرمولی برسیم که ابزاری برای مدیریت امور مشترک داشته باشیم.


منبع:

1399/07/16
14:16:23
5.0 / 5
1721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav