شكایت جدید در راه است؛

آتش گرفتن آیفون ایكس اس مكس جنجال به پا كرد

آتش گرفتن آیفون ایكس اس مكس جنجال به پا كرد

پارسی كاو: یك مرد ساكن شهر كلمبوس در ایالت اوهایو از آتش گرفتن گوشی آیفون ایكس اس مكس خود كه كمتر از یك ماه قبل خریداری نموده بود، آگاهی داده است.به گزارش پارسی كاو به نقل از فایومك، در حالیكه تاكنون خبری در مورد آتش گرفتن مدلهای جدید گوشیهای آیفون منتشر نشده بود، این مرد كه جاش هیلارد نام دارد، مدعی شده كه در تاریخ ۱۲ دسامبر و زمانی كه گوشی آیفون در جیب وی بوده، ابتدا بوی سوختگی به مشامش رسیده و سپس متوجه شده كه آیفون او آتش گرفته است.
وی می گوید چون به موقع متوجه سوژه شده، موفق شده پیش از آنكه آیفون بخش زیادی از پای وی را بسوزاند، آنرا از جیب عقب شلوارش بیرون بكشد.
این فرد گفته كه سوژه را با اپل در بین گذاشته و آنها پیشنهاد كرده اند كه یك گوشی جدید را در اختیار وی بگذارند. اما هیلارد می گوید این پاسخ قانع كننده نیست و وی در حال بررسی طرح شكایت حقوقی مقابل اپل است.
وی عصر روز وقوع این حادثه به یكی از فروشگاه های اپل رفته و گوشی ذوب شده را باز به همراه خود برده است و در حدود ۲۰ دقیقه به سوالات طرح شده پاسخ داده است. سیم كارت این گوشی باز تا حدی ذوب شده است. او از اینكه در حدود ۴۰ دقیقه در فروشگاه اپل معطل شده و گوشی وی باز طی این مدت از دسترس خارج شده ناراضی است. هیلارد می افزاید رفتار كاركنان اپل باز با او مناسب نبوده و به همین علت او به فكر شكایت افتاده است.

1397/10/09
14:14:09
5.0 / 5
4839
تگهای خبر: آیفون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
ParsiKav