معاون وزیر ارتباطات خبر داد؛

۸۷۵ هزار كارت بانكی به كارت سوخت تبدیل شد، آمار مراجعات آنلاین

۸۷۵ هزار كارت بانكی به كارت سوخت تبدیل شد، آمار مراجعات آنلاین

پارسی كاو: معاون وزیر ارتباطات از بازگشت آنلاین حدود ۷ میلیون نفر برای دریافت كارت سوخت خودرو آگاهی داد و اظهار داشت: كارت بانكی ۸۷۵ هزار نفر از این بازگشت كنندگان به كارت سوخت متصل شد.


امیر ناظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از شروع اجرای طرح ثبت نام و صدور كارت سوخت، از ۵ تا ۱۵ آذرماه جاری، حدود ۷ میلیون نفر برای دریافت كارت سوخت و تبدیل كارت بانكی به آن به سامانه های غیرحضوری اجرای این طرح بازگشت كردند. رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: بررسی ها نشان داده است كه تا اختتام ساعت ۱۲ ظهر روز ۵ شنبه ۱۵ آذرماه حدود ۷ میلیون بازگشت از راه وبسایت دولت موبایل (Mob.gov.ir)، اپلیكیشن دولت همراه و كد دستوری *۴# برای دریافت كارت سوخت به ثبت رسیده است. وی اظهار داشت: حدود ۸۷۵ هزار مورد از این مراجعات، نهایی شده و بدون مشكل كارت بانكی متقاضی به كارت سوخت تبدیل و متصل شده است.


معاون وزیر ارتباطات تعداد بازگشت را در روز ۵ شنبه ۱۵ آذرماه ۱۷۷ هزار مورد عنوان نمود كه ۵۷هزار و ۹۹۸ مورد از این تعداد، موفق به تبدیل كارت بانكی به كارت سوخت شده اند و اضافه كرد: در فاصله روزهای ۵ تا ۱۳ آذر از تعداد ۶ میلیون و ۱۲۷ هزار مراجعه، ۵۳۷ هزار و ۹۱۹ كارت بانكی به ثبت رسید. در همین حال در روز ۴ شنبه ۱۴ آذر از تعداد ۴۹۲ هزار و ۸۹۵ مراجعه، ۱۴۱ هزار و ۳۴۹ كارت بانكی ثبت شده است. ناظمی با اشاره به اینكه از تعداد كل مراجعان، بسیاری به دلایلی چون نبود مدارك لازم، تا انتهای ثبت نام پیش نرفته اند، اشاره كرد: میزان خطای سیستم كه از ابتدا حدود ۵ درصد بوده الان به ۲ درصد رسیده و این مساله نشان داده است كه دلیلی كه این مراجعان تا انتهای ثبت نام پیش نرفته اند، این نبوده كه سیستم قطع شده باشد.

1397/09/17
20:35:37
5.0 / 5
4877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ParsiKav