اخراج دانشجوی مسلمان از آمریكا به سبب پست های دوستانش

اخراج دانشجوی مسلمان از آمریكا به سبب پست های دوستانش

پارسی كاو: یك دانشجوی سال اولی مسلمان دانشگاه هاروارد تنها به سبب پست های انتشار یافته در صفحات مجازی دوستانش از آمریكا اخراج شد.


به گزارش پارسی كاو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اگر تصور می كنید كه آمریكا پست های شبكه های اجتماعی را برای اعطای ویزا زیر نظر می گیرد و افراد بی گناه را به خطر می اندازد، درست فكر می كرده اید.
یك دانشجوی دانشگاه هاروارد اخیرا به خاطر پست های انتشار یافته از طرف دوستانش در شبكه های اجتماعی، از خاك آمریكا اخراج شده است.
ویزای "اسماعیل عجاوی" دانشجوی ۱۷ ساله و سال اولی دانشگاه هاروارد تنها به سبب پست های انتشار یافته از جانب دوستانش باطل شد.
این دانشجوی فلسطینی زمانی كه پا به فرودگاه آمریكا گذاشت، توسط مسئولین فرودگاه مورد بازجویی قرار گرفت و در حین بازجویی، ویزای وی باطل شد.
وی در ارتباط با این اتفاق اظهار نمود: من تنها به سبب پست های انتشار یافته از جانب دوستانم اخراج شده ام و خودم هیچ پستی را منتشر نكرده ام.
عجاوی ادامه داد، مقامات مهاجرت آمریكا این پست ها را با محتوای ضد آمریكایی دانسته اند.
ماموران فرودگاه همین طور محتویات تلفن همراه و لپ تاپ این دانشجو را هم بررسی نموده اند و از وی در مورد فعالیت های دوستانش در رسانه های اجتماعی سوال پرسیده اند.
عجاوی گفته كه من مسئول پست های انتشار یافته از جانب دوستانم نیستم و علاقه ای هم به این پست ها ندارم.
سال هاست كه دانشجویان مسلمان و عرب در آمریكا مورد تبعیض قرار گرفته اند.
منبع:

1398/06/07
14:02:31
5.0 / 5
5007
تگهای خبر: شبكه , لپ تاپ , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ParsiKav