با حضور معاون اول ریس جمهور؛

سامانه نوآفرین برای حمایت مالی از استارت آپ ها راه اندازی شد

سامانه نوآفرین برای حمایت مالی از استارت آپ ها راه اندازی شد

به گزارش پارسی كاو سامانه نوآفرین برای حمایت مالی از استارت آپ ها با حضور معاون اول رئیس جمهور راه اندازی شد.به گزارش پارسی كاو به نقل از مهر، «طرح نوآفرین» با تاكید بر شعار «ایران هوشمند؛ آینده روشن» عصر امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و آذری جهرمی وزیر ارتباطات راه اندازی شد.
در «طرح نوآفرین» تسهیلاتی چون معافیت مالیات و بیمه ای برای استارت آپ ها وجود دارد و با راه اندازی پارك اقتصاد دیجیتال، استارت آپ هایی كه درآمد سالانه آنها به ۵۰۰ میلیون تومان برسد می توانند با استفاده از امكانات این پارك ها درآمد خویش را به پنج میلیارد تومان برسانند و به مرحله بلوغ رسیده و روی پای خود بایستند.
وزیر ارتباطات هدف از این طرح را ایجاد ثروت از راه اقتصاد دیجیتال دانست و تصریح كرد: استارتاپ ها بعنوان فوتون های روشن كننده اقتصاد دیجیتال نقشی مهم در این زمینه خواهند داشت. به اعتقاد او، برنامه «ایران هوشمند» با رویكرد ارتقای جایگاه اقتصاد دیجیتال، باعث تسهیل اتصال بخش خصوصی كشور به اقتصاد جهانی و رونق همكاریهای منطقه ای شده و می تواند باطل السحر تحریم های یكجانبه و پروژه منزوی سازی ایران باشد.

1398/04/20
13:52:50
5.0 / 5
4847
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav