پای واقعیت مجازی به مراكز ماساژ هم باز شدبعلاوهتصاویر

پای واقعیت مجازی به مراكز ماساژ هم باز شدبعلاوهتصاویر

به گزارش پارسی كاو مردم شهر لس آنجلس بزودی قادر خواهند بود در صورتی كه در شهر خود هستند، خدمات ماساژ در یك ساحل دوردست در كشور یا شهری دیگر را به صورت مجازی تجربه كنند.


به گزارش پارسی كاو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، مقرر است روز جمعه (پنج ژوئیه) آتی در لس آنجلس یك مركز ماساژ واقعیت مجازی افتتاح شود كه ظاهراً نخستین مورد در نوع خود است.
در این مركز ماساژ ۱۰ محیط مختلف واقعیت مجازی برای كاربران عرضه می شود تا با استفاده از این تكنولوژی و ماساژ آرامش بگیرند كه همچون این محیط ها می توان به سونا، حوضچه و كابین اسكی اشاره نمود.
همینطور در این مركز ماساژ، یك نسیم خنك و رایحه ای دلپذیر در محیط پراكنده است. گفتنی است ماساژ در این مركز مجازی نیست. از طرفی دیگر مشتریان از دست یك ماساژور هم ماساژ نمی گیرند.


شركت Esqapes Immersive Relaxation ماساژ خودكار را با واقعیت مجازی تركیب می كند تا فضایی آرامش بخش را برای مشتریان خود فراهم سازد و ذهن و بدن آنها را به محیطی دیگر منتقل كند.
هر كدام از محیط های نامبرده شده به منظور تحریك احساس و كاهش تنش های زندگی مشتریان طراحی شده است.
این شركت از واقعیت مجازی به طریقی متفاوت تر از سایر شركت ها استفاده می نماید و این فناوری را در جهت آرامش كاربران به كار گرفته است.

1398/04/11
13:40:33
5.0 / 5
4986
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ParsiKav