انفجار یک شهاب، بلومینگتون آمریکا را لرزاند

انفجار یک شهاب، بلومینگتون آمریکا را لرزاند

انفجار یک شهاب در آسمان شهر ˮبلومینگتونˮ سبب لرزش این شهر و حومه آن شد.


به گزارش پارسی کاو به نقل از ایسنا و به نقل از اسپیس، شهر "بلومینگتون" در ایالت "ایندیانا" ایالات متحده آمریکا و حومه اطراف آن، روز چهارشنبه دهم فروردین (۳۰ مارس) به سبب انفجار یک شهاب لرزید.
بعد از وقوع این حادثه، ساکنان این مناطق در شبکه های اجتماعی به دنبال چرایی موضوع بودند. آنها متوجه شدند علت حادثه غیرعادی تر از مسائلی است که در شهرهای کوچک اتفاق می افتد. بررسی ها نشان می دهد، یک جرم آسمانی یعنی شهاب در آسمان این شهر منفجر می شود. در پی این انفجار، شهر و حومه های آن می لرزند.
یک گروه محلی در صفحه فیسبوک خود در پستی با عنوان "دلیل این صدا چیست؟" نوشت: صدای این لرزش از کیلومترها دورتر شنیده شد. شایعات مختلفی درباره این ماجرا منتشر شد؛ مردم تصور می کردند پایگاه نظامی دریایی در نزدیکی این منطقه منفجر شده یا یک رزمایش نظامی در حال انجام می باشد. بعد از انتشار چرایی حادثه، تمامی شایعات به پایان رسید.
خیلی از اهالی تصور می کردند، این لرزش همان زلزله مهیبی است که بشر باید برای آن آماده باشد. مرکز لرزه نگاری دانشگاه ایندیانا همزمان با گزارش های مربوط به صدای انفجار، محلی را بعنوان کانون لرزش معرفی کرده، اما سازمان زمین شناسی آمریکا هیچ رویداد لرزه ای را شناسایی نکرده است.1401/01/13
20:30:10
5.0 / 5
236
تگهای خبر: شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ParsiKav