براساس حق امتیازهای ثبت شده؛

اپل پهپاد تولید می کند

اپل پهپاد تولید می کند

پارسی کاو: دفتر ثبت اختراعات و علایم تجاری آمریکا دو حق امتیاز اختراع جدید منتشر نموده که توسط اپل ثبت شده اند. این حق امتیازها نشان دهنده توسعه یک پهپاد توسط این شرکت در آینده نزدیک هستند.


به گزارش پارسی کاو به نقل از گیزموچاینا، اپل علاوه بر ۲ حق امتیاز جدید، قبلاً ۳ حق اختراع دیگر در رابطه با پهپاد ثبت کرده است. بر طبق درخواست های جدید اپل هر دو حق امتیاز مربوط به پهپاد یا وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین هستند. حق امتیاز نخست مربوط به کاربرد و شیوه ارتباط میان وسیله نقلیه هوایی بی سرنشین و دستگاه کنترل آنست. به عبارت دیگر این حق امتیاز بخش اتصال و عدم اتصال پهپاد با دستگاه کنترل آنرا در بر می گیرد. دومین حق امتیاز مربوط به ردیابی و کنترل وسایل نقلیه هوایی بی سرنشین است. طبق این حق امتیاز شیوه کنترل یا رصد وسیله نقلیه هوایی بی سرشین با بهره گیری از سیستم شبکه مخابراتی بی سیم است.
بررسی ها نشان میدهد اپل همین حق امتیاز ردیابی و کنترل را در سنگاپور نیز ثبت کرده است. هنوز مشخص نیست چه تغییراتی در حق امتیاز ثبت شده در سنگاپور و آمریکا وجود دارد. در این میان هیچ نشانه یا خبری درباره سطح توسعه وسیله نقلیه هوایی بی سرنشین در اپل وجود ندارد.


منبع:

1400/08/23
22:57:50
5.0 / 5
733
تگهای خبر: شبكه , شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ParsiKav