رئیس بانك مركزی چین:

چین حفاظت از داده های کاربران در بخش فین تک را تقویت می کند

چین حفاظت از داده های کاربران در بخش فین تک را تقویت می کند

رییس بانک مرکزی چین از برنامه ریزی این کشور برای تقویت حفاظت از داده های شخصی کاربران در زمان استفاده از خدمات فین تک آگاهی داد.به گزارش پارسی کاو به نقل از رویترز، بگفته وی کاربران باید در زمان استفاده از خدمات شرکت های فعال در بخش خدمات مالی یا فین تک اطمینان حاصل کنند که کسی به داده های خصوصی آنها دسترسی بدون مجوز ندارد و نمی تواند از این اطلاعات سو استفاده نماید.
یی گانگ، رییس بانک مرکزی خلق چین که بوسیله ویدئو کنفرانس در همایش هفته فین تک هنگ کنگ شرکت کرده بود، گفت چین می خواهد چارچوب های حقوقی و قانونی را در این بخش تقویت کند و استانداردهایی را برای حفاظت از داده های شخصی کاربران وضع کند.
وی اضافه کرد: بهبود حفاظت از داده های شخصی در دستور کار بانک مرکزی چین قرار دارد و برخی شرکت های بزرگ فناوری بدون رضایت کاربران اطلاعات خصوصی آنها را جمع آوری کرده و از این اطلاعات سوءاستفاده می کنند. پس ما باید سیستم حقوقی خودرا برای حفاظت از داده های شخصی در بخش فین تک تقویت نماییم.
چین قبلاً یک چارچوب قانونی برای حفاظت از داده های شخصی به وجود آورده است و برخی ادارات دولتی نظارت بر آنرا بر عهده گرفته اند.

1400/08/14
16:56:06
5.0 / 5
223
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ParsiKav