کدام اپراتور تلفن همراه کشور به صرفه ترین تعرفه مکالمه را دارد؟

کدام اپراتور تلفن همراه کشور به صرفه ترین تعرفه مکالمه را دارد؟

پارسی کاو: مشترکین رایتل با خیال آسوده تری نسبت به سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور از سرویس مکالمه استفاده می نمایند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اتکا به تعهد و مشتری مداری به صرفه ترین تعرفه مکالمه را در اختیار مشترکین خود قرار می دهد.
برقراری تماس درون شبکه این اپراتور (از خطوط رایتل به رایتل) با تعرفه ۷ تومان برای هر دقیقه مکالمه، اعلام گردید. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیمکارت رایتل ۴۲۰ تومان است.
این شرکت خدمات ارتباطی که قبل از این طی طرحی با عنوان «مکالمه رایگان رایتلی» تماس درون شبکه خودرا به مشترکین بدون دریافت هزینه ارائه می داد، در حال حاضر و با وجود تمایل به ادامه این طرح، برمبنای مقررات مدون، امکان ارائه این سرویس را ندارد و تعرفه ۷ تومان در هر دقیقه مکالمه برای مشترکین این اپراتور، محاسبه می شود.
گفتنی است، با استناد به تازه ترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه های مکالمه اپراتورهای ارتباطی، تعرفه رایتل با هدف مقرون به صرفه ترین نرخ برای مشترکین، منظور شده است و تعرفه اپراتورهای دیگر حدودا ۱۲ برابر این نرخ است.
رایتل که قبل از این با عنوان سومین اپراتور سراسری تلفن همراه شناخته شده است، بیش از یکسال پیش و با اجرای طرح «مکالمه رایگان» عنوان نخستین را در کارنامه کاری خود ثبت کرد؛ نخستین اپراتوری که هزینه مکالمه را رایگان کرد.
طرحی که بااینکه با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ همدلی، کسب اطلاع از احوال خانواده و بستگان، در امتداد ارتقای سطح روحیه و تقویت راندمان ملی و نزدیکی دل ها با وجود حفظ فاصله هوشمند اجتماعی در ایام سرنوشت ساز مبارزه با کرونا، پایه گذاری شد، اما قدم هایی در جهت تحقق باورهای محوری این شرکت در دست یابی به افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فناوری مخابراتی بوسیله ارائه خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران، بود.
باور رایتل این است که کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش راندمان و رضایت مندی بیشتر مردم ایران شود.
در همین حال، رایتل با ارائه طرح «خانواده دکا»، با ایجاد فرصتی برای مدیریت هزینه ها، تجربه ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه آورده است. بعنوان مثال، در طرح « دکا » ۱۰ هزار دقیقه مکالمه با سیمکارت رایتل معادل ۱۲ هزار تومان، محاسبه می شود.


منبع:

1400/08/13
12:21:07
5.0 / 5
302
تگهای خبر: ارتباطات , خدمات , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ParsiKav