دروغگویی تی موبایل برای دریافت تاییدیه ادغام با اسپرینت

دروغگویی تی موبایل برای دریافت تاییدیه ادغام با اسپرینت

به گزارش پارسی کاو مقامات رگولاتوری در ایالت کالیفرنیای آمریکا اپراتور مخابراتی تی موبایل را به گمراه کردن خود و دروغ گویی متهم کرده اند تا مجوز ادغام این شرکت و اپراتور اسپرینت صادر شود.به گزارش پارسی کاو به نقل از انگجت، تی موبایل متهم است رگولاتورهای این ایالت را در مورد تعطیلی برنامه ریزی شده شبکه ارتباطات رادیویی سی دی ام ای خود گمراه کرده تا در سال ۲۰۲۰ مجوز ادغام با اسپرینت را دریافت کند.
کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا به تی موبایل دستور داده برای پیشگیری از تحریم خود مدارکی را به کمیسیون عرضه کند که ثابت می کند این شرکت در مورد شبکه مورد اشاره اظهارتی دروغین یا گمراه کننده نداشته است.
یکی از علل اصلی موافقت با ادغام این دو اپراتور و خرید اسپرینت توسط تی موبایل به قیمت ۲۶ میلیارد دلار، آن بود که تی موبایل با فروش خدمات پیش پرداخته مخابراتی اسپرینت معروف به بوست موبایل به یک شرکت رقیب موافقت نمود. در سال ۲۰۲۰ شرکت دیش ۱.۴ میلیارد دلار برای خرید بوست موبایل پرداخت کرد و تی موبایل هم پذیرفت خدمات نسل چهارم و نسل سوم ال تی ای و سی دی ام ای را به مشتریان بوست عرضه نماید تا در نهایت دیش آنها را به شبکه نسل پنجم خود منتقل کند.
تی موبایل ابتدا اعلام نمود تا سال ۲۰۲۳ از این مشتریان پشتیبانی می کند، اما بررسی ها نشان داده است تی موبایل برای تعطیلی شبکه سی دی ام ای خود تا اول ژانویه سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی نموده است که تخلف به حساب می آید. این شرکت تخلفات فنی مشابه دیگری هم داشته و امکان دارد در مجموع برای این تخلفات به صدها هزار دلار جریمه محکوم شود.

1400/05/28
13:24:24
5.0 / 5
640
تگهای خبر: ارتباطات , خدمات , خرید , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ParsiKav