به روزرسانی پلی استور گوگل برای مقابله با فریب كاربران

به روزرسانی پلی استور گوگل برای مقابله با فریب كاربران

پارسی کاو: گوگل تغییراتی را در ظاهر و سیاست گذاری های پلی استور خود به وجود آورده تا کاربران درک بهتری از کارکردها و امکانات هر برنامه پیدا کنند.به گزارش پارسی کاو به نقل از ورج، نمایش لیست برنامه های مختلف در پلی استور تابحال چندان دقیق و منطبق بر خواست کاربران در زمان جستجوی آنها نبوده و همین مساله باعث شده تا در خیلی از اوقات ابتدا برنامه هایی در معرض دید کاربران قرار گیرند که چندان ارتباطی با نیاز آنها نداشته اند.
از همین رو گوگل تغییراتی را در پلی استور به وجود آورده تا تصاویر و ویدیو های بیشتری برای تشریح کارکردها و امکانات هر برنامه در معرض دید کاربران قرار بگیرد و آنها کاملاً متوجه شوند هر برنامه برای چه اقداماتی مفیدست.
قرار است این به روزرسانی پلی استور تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ صورت گیرد و عناوین، آیکون ها و شرح هر برنامه نیز با جزییات بیشتری در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
همچنین سیاست های گوگل در زمینه درج متادیتای هر برنامه سختگیرانه تر خواهد بود تا توسعه دهندگان برنامه های مختلف از استفاده از متادیتای فریبنده و دروغین در مورد اپلیکیشن های خود خودداری کرده و کاربران را فریب ندهند.
استفاده از حروف بزرگ برای درج متادیتا مجاز نخواهد بود مگر آنکه کلیدواژه مربوط به نام یک شرکت باشد. همین طور استفاده از ایموجی نیز ممنوعست و همین طور نمی توان از اصطلاحاتی مانند اکنون دانلود کنید نیز استفاده نمود.


منبع:

1400/02/11
16:18:55
5.0 / 5
1086
تگهای خبر: اپلیكیشن , دانلود , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav