پیوستن یكصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبكه همراه اول

پیوستن یكصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبكه همراه اول

پارسی کاو: یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی در چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب به شبکه همراه اول متصل شد.به گزارش پارسی کاو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آستانه فرارسیدن چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب، بامداد امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه یکصدمین سایت جدید همراه اول در روستای بقیع شهرستان نیشابور طی جلسه ای ویدئو کنفرانسی با حضور مدیران مخابرات منطقه خراسان رضوی و تعدادی از مدیران ارشد استانی روشن و به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور افزوده شد.
استان خراسان رضوی بعنوان یکی از استان های پرجمعیت و وسیع کشور، میزبان میلیون ها مشترک همراه اول است و از این منظر در جایگاه خاص و مهمی قرار دارد؛ بدین جهت تیم های فنی همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت (ناک) در نتیجه تلاشی یک ساله توانستند ۱۰۰ سایت جدید تلفن همراه را در وضعیت سخت تحریمی و دوران شیوع کرونا، جهت استفاده ۱۸۰ روستای محروم و کمتر برخوردار نصب و راه اندازی کنند.
مرتضی طاهری بخش، معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در این مراسم ضمن تقدیر از کوشش های شبانه روزی مهندسان مخابرات استان خراسان رضوی و اپراتور اول تلفن همراه اظهار نمود: تمامی این اقدامات در امتداد ایجاد عدالت ارتباطی و استفاده تمامی هموطنان بویژه روستاها و شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از آخرین فناوری روز شبکه موبایل انجام شد.
وی افزود: این اتفاق، حرکتی بزرگ در تکمیل پروژه روستایی بوده و همچنان ادامه خواهد یافت.
حسن اروجی، مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی نیز در این مراسم از سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی همراه اول و مخابرات ایران در این پروژه آگاهی داد و اظهار داشت: از ۱۲۷ سایت روستایی، ۱۰۰ سایت امروز به بهره برداری رسید و ۲۷ سایت دیگر نیز تا آخر سال وارد شبکه ارتباطی کشور خواهد شد.
وی اشاره کرد: در خیلی از این روستاهای محروم حتی تلفن ثابت وجود نداشت؛ اما حالا می توانند از ظرفیت ارتباطی شبکه همراه اول بهره مند شوند.


منبع:

1399/11/23
22:53:16
0.0 / 5
1061
تگهای خبر: ارتباطات , سایت , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ParsiKav