تضمین عكاسی در اینستاگرام با یك اپلیكیشن جدید

تضمین عكاسی در اینستاگرام با یك اپلیكیشن جدید

به گزارش پارسی كاو یك اپلیكیشن جدید مشكل ژست گرفتن در عكاسی را برای اینستاگرام حل كرد.به گزارش پارسی كاو به نقل از ورج، اپلیكیشن SOVS كه مخفف عبارت یك فرد خیلی خاص یا SomeOne Very Special است، نرم افزاری كره ای است كه به شما كمك می نماید در زمان عكس گرفتن با گوشی به عكاس بفهمانید دقیقا دوست دارید با چه ژستی از شما عكس گرفته شود.
نحوه كار با این نرم افزار بسیار ساده است. ابتدا باید از منو ژست مد نظر خویش را برای عكاسی انتخاب كنید و سپس گوشی را به دست عكاس بدهید تا آواتار برنامه را بر روی شما بیندازد. با این كار قاب بندی مناسب و عكاسی با ژست مد نظر شما ممكن می شود.
همچنین در این نرم افزار قاب بندی های متنوعی در دسترس می باشد كه همچون آنها می توان به قاب بندی ۳ در ۴ برای اینستاگرام یا قاب بندی مربعی اشاره نمود. برنامه مورد اشاره فعلا تنها با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و در دو نسخه متفاوت عرضه شده است.
نسخه خاص این برنامه كه ۹۹ سنت قیمت دارد برای عكاسی تك نفره طراحی شده و نسخه دیگر كه SOVS۲ نامیده می شود به مجانی در دسترس بوده و برای تهیه تصاویر گروهی در نظر گرفته شده است. این نرم افزار از قابلیت خرید درون برنامه ای هم برخوردار می باشد.

1397/11/15
21:04:31
5.0 / 5
4970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav