شكایت از آمازون به دلیل اخراج یكی از كارگران

شكایت از آمازون به دلیل اخراج یكی از كارگران

به گزارش پارسی کاو تصمیم آمازون برای اخراج یکی از کارگران انبارهایش باعث طرح شکایت از این شرکت توسط هیأت ملی روابط کار آمریکا شده است.به گزارش پارسی کاو به نقل از ورج، این کارگر کارتنی بودن نام دارد و ماه گذشته توسط آمازون اخراج شد بودن می گوید تمام تلاش خویش را برای انجام بهتر فعالیتهای شغلی صورت داده، ولی آمازون در نهایت وی را اخراج کرده است.
وی همچون کارگرانی بود که برای وادار کردن آمازون به پرداخت کمک هزینه در زمان مرخصی درمان ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا تلاش می کرد. اما آمازون با چنین پرداخت هایی مخالف بوده و تنها در صورت حضور کارگران در محل کار حاضر به پرداخت حقوق است.
مدیران آمازون همینطور استدلال می کنند که با اجرای طرح های ارتقای بهداشت و سلامت جلوی ابتلاء به کرونا را گرفته اند. این در شرایطی است که صدها کارگر و کارمند آمازون کماکان به این ویروس مبتلا می شوند. بودن در ماه مارس گذشته و به دلیل بحث با سرپرست خود بر سر این موضوعات اخراج شد.
به دنبال افزایش تنش میان آمازون و کارگران انبارهایش کارگر دیگری به نام کریس اسمالز یک اعتراض حضوری را بر ضد آمازون سازماندهی کرد که وی هم توسط آمازون اخراج شد. این مورد هم در حال پیگیری حقوقی است.


منبع:

1399/09/16
13:08:22
5.0 / 5
1300
تگهای خبر: آمازون , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav