رقابت روسیه و امریكا برای ساخت نخستین فیلم در فضا

رقابت روسیه و امریكا برای ساخت نخستین فیلم در فضا

پارسی كاو: خبرها حاكی از آنست كه روسیه انتخاب بازیگر برای نخستین فیلم خود در فضا را پیش از ایالات متحده آغاز نموده است تا فیلم فضایی ˮتام كروزˮ را در ایستگاه بین المللی فضایی(ISS) به چالش بكشد.


به گزارش پارسی کاو به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، بنظر می رسد که روسیه و ایالات متحده درگیر یک نوع جدید از مسابقه فضایی شده اند و هر دو در تلاش هستند تا نخستین کشوری باشند که در ایستگاه فضایی بین المللی(ISS) فیلم برداری می کنند.
ماه گذشته اخباری در خصوص اینکه "تام کروز" بازیگر سرشناس هالیوود برای ضبط بخش هایی از یک فیلم تا آخر سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام می شود، منتشر گردید.
اکنون بنظر می رسد که سازمان فضایی روسیه ملقب به "روسکاسموس"(Roscosmos) و بزرگترین کانال تلویزیونی این کشور موسوم به "کانال یک" به دنبال ارسال یک بازیگر به ایستگاه فضایی بین المللی برای یک فیلم هستند.
حالا بنظر می رسد که "تام کروز" برای کسب عنوان نخستین بازیگری که در فضا بازیگری کرده است، باید رقابت کند، چونکه "روسکاسموس" و "کانال یک" روسیه در حال انتخاب یک بازیگر زن هستند تا این عنوان را از "تام کروز" بگیرد.
"تام کروز" مقرر است در ماه اکتبر 2021 با سفینه فضایی "کرو دراگون"(Crew Dragon) متعلق به شرکت "اسپیس ایکس"(SpaceX) به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شود و این تقریباً تمام آن چیزی است که درباره این فیلم آمریکایی می دانیم.
اما فیلمی که روسیه مقرر است آنرا در ایستگاه فضایی بین المللی فیلم برداری کند، "چالش" نام گذاری شده است، ولی آنها هنوز بازیگر نقش اصلی ندارند و فقط مشخص است که این بازیگر یک بازیگر زن خواهد بود.
"الکسی تروتسیوک" تهیه کننده روس اظهار داشت: ما به دنبال زنی هستیم که بتواند بر روی زمین بازی کند، سپس سخت ترین مراحل آماده سازی برای ارسال به فضا را تاب بیاورد و به فضا برود و در آنجا، در حالت بدون جاذبه قادر به بازیگری باشد.
بازیگر منتخب ایفا کننده روسی نیز همانند "تام کروز" کاملاً مثل یک فضانورد آموزش می بیند. بعلاوه اینکه باید ورزشکار باشد و دارای تحصیلات عالیه باشد و سابقه کیفری نیز نداشته باشد.
حال باید منتظر ماند و دید چه کسی موفق به فیلم برداری نخستین فیلم در فضا می شود.
منبع:

1399/08/17
19:40:31
5.0 / 5
1452
تگهای خبر: آموزش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ParsiKav