طبق گزارشی جدید؛

انبارهای رباتیك آمازون به كارگران صدمه می رسانند

انبارهای رباتیك آمازون به كارگران صدمه می رسانند

گزارشی جدید نشان داده است میزان جراحت های كارگران آمازون در انبارهای رباتیك ۵۰ درصد بیشتر از انبارهای معمولی است.به گزارش پارسی کاو به نقل از انگجت، از سال ۲۰۱۴ میلادی آمازون کارآمدی و ایمنی انبارهای اتوماتیک خویش را به رخ شرکت های دیگر می کشد.
در این انبارها ربات ها در بخش های مختلف به کارمندان انسانی کمک می کنند.
اما حالا فاش شده اتوماسیون بیشتر به کارمندان این شرکت آزار می رساند. گزارش جدید «مرکز گزارش دهی تحقیقاتی»( Reveal ) نشان داده است بین ۲۰۱۶تا۲۰۱۹ میلادی نرخ جراحت های جدی کارمندان آمازون در انبارهای رباتیک ۵۰ درصد بیشتر از انبارهای عادی بوده است.
همچنین این واحدها بیشترین میزان جراحت های کارگران را بین انبارهای آمازون داشتند. بعنوان مثال سال قبل در انبار رباتیک BF۱۳ در سیاتل نرخ جراحت میان ۱۰۰ کارگر۲۲ مورد گزارش شده بود.
این گزارش اشاره می کند چنین رقمی ۵ بار بالاتر از استانداردهای صنعتی و حتی متوسط آمازون است.
آنچه به جراحات بیشتر کارگران آمازون در انبارهای رباتیک منجر می شود، انتظارات غیر واقعی این شرکت از کارگران آنها است. بعنوان مثال قبلا گروهی از کارمندان این انبارها باید در هر ساعت ۱۰۰ بسته را اسکن می کردند. اما حالا آمازون از آنها انتظار دارد تا ۴۰۰ بسته را در همان بازه زمانی اسکن کنند. این کارمندان نمی توانند بدون صدمه به خود با ربات ها همکاری کنند.
طبق اطلاعات گزارش جراحات در انبارهای رباتیک این شرکت طی فصل خرید برای تعطیلات افزایش می یابد. در سال ۲۰۱۹ میلادی آمازون ۱۴ هزار مورد جراحت جدی در ۱۵۰ مرکز خود ثبت کرده است. همینطور نرخ جراحتها هر سال افزایش می یابد.
این درحالی است که به نظر می آید آمازون علاقه ای به اطلاعات از قانونگذاران فدرال در این خصوص ندارد.


منبع:

1399/07/10
19:26:41
5.0 / 5
1840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ParsiKav