دستیار هوشمند گوگل كار خیر می كند

دستیار هوشمند گوگل كار خیر می كند

پارسی كاو: امروزه فناوری های متعددی برای كمك به اعطای پول برای انجام فعالیت های خیریه ابداع شده اند. اما حالا دستیار هوشمند گوگل اسیستنت باز برای این كار قابل استفاده می باشد.به گزارش پارسی كاو به نقل از انگجت، بلندگوی گوگل اسیستنت بی سروصدا قابلیت تازه ای را برای كمك به خیرین در نظر گرفته كه به آنها امكان می دهد از راه گوشی همراه یا بلندگوی هوشمند گوگل هوم با صدور فرمان صوتی مبلغ مورد نظر را در اختیار سازمان های خیریه قرار دهند.
برای این كار تنها كافیست كاربر عبارت "كمك مالی كن" را بر زبان آورد و در ادامه مبلغ مد نظر خود برای پرداخت و خیریه مورد نظرش را از میان سازمان های سفارش شده، انتخاب نماید. سپس این فرایند به سرعت انجام میگردد.
البته تكمیل این فرایند مستلزم تایید نهایی آن است. اما در مجموع این كار از راه گوشی و گوگل هوم سریع تر انجام میگردد. شركت های سازنده دستیارها و بلندگوهای هوشمند در ماه های اخیر رقابت خودرا برای نمایش خدمات متنوع و تازه تشدید كرده اند. در این میان بااینكه گوگل هوم دقت بیشتری در مقایسه با محصولات رقیب دارد، اما آمازون به سبب عرضه زودهنگام بلندگوی آلكسا بازار مذكور را در كنترل خود دارد.

1397/10/13
13:46:57
5.0 / 5
5068
تگهای خبر: آمازون , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ParsiKav