مایكروسافت قابلیت reply-all را منسوخ می كند

مایكروسافت قابلیت reply-all را منسوخ می كند

به گزارش پارسی كاو مایكروسافت قابلیتی را به ایمیل خود افزوده تا از قابلیت reply-all برای بیشتر از ۵ هزار دریافت كننده جلوگیری كند.به گزارش پارسی کاو به نقل از تلگراف، بزودی قابلیت reply-all منسوخ می شود. تعدادی زیادی از کارمندان به صورت اشتباهی یک ایمیل را به تمام همکاران خود ارسال می کنند و این امر زنجیره ای از انبوه ایمیل ها را به وجود می آورد که اینباکس فرد را پر می کنند.
در همین راستا نرم افزار ایمیل مایکروسافت به کاربر اخطار می دهد تا چنین اشتباهی را انجام ندهد و اجازه نمی دهد رشته ایمیل ها به افراد ارسال شود.
سال گذشته خصوصیت «Reply All Storm Protection» اعلام و هفته گذشته به نرم افزار Office ۳۶۵ اضافه گردید. این خصوصیت برای ردیابی رشته ایمیل هایی با بیشتر از ۵ هزار دریافت کننده ساخته شده است. در این حالت فرد reply all را در یک ساعت حداقل ۱۰ بار تکرار می کند.
در صورت ارسال ایمیلی برای بیشتر از ۵ هزار دریافت کننده، قابلیت reply برای رشته ایمیل مذکور به مدت ۴ ساعت مسدود می شود. به قول مایکروسافت این خصوصیت علاوه بر پیشگیری از پر شدن اینباکس افراد، مزایای دیگری هم دارد. ایمیل های Reply-all به اختلال در کسب و کار منجر می شود و در بعضی موارد حتی ایمیل شرکت را برای مدتی گرفتار مشکل می کند.
در حال حاضر نمی توان تعداد دریافت کنندگان رشته ایمیل را مشخص کرد اما مایکروسافت در نظر دارد چنین خصوصیت را در آینده ارائه نماید.

1399/02/20
21:07:49
5.0 / 5
3282
تگهای خبر: شركت , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ParsiKav