برای تست كاركنان؛

آمازون آزمایشگاه تست كرونا راه اندازی می نماید

آمازون آزمایشگاه تست كرونا راه اندازی می نماید

به گزارش پارسی كاو در شرایطی كه خیلی از شركت های فناوری مجبور به تعطیلی كارخانه ها و مراكز خود شده اند، آمازون در حال تأسیس آزمایشگاه اختصاصی تست كرونا است.به گزارش پارسی كاو به نقل از سنتینل، آمازون كه به دلیل ماهیت فعالیت خود در زمینه ارسال انواع بسته و كالا به مقاصد مختلف قادر به تعطیل كردن مراكز و انبارهای خود نیست، می خواهد با راه اندازی آزمایشگاه تست به صورت مرتب و دائمی از كاركنانش آزمایش كرونا بگیرد.
گروهی از كاركنان شركت آمازون با تخصص های مختلف شامل دانشمندان و پزشكان و محققان و مدیران برنامه تا متخصصان نرم افزار با یكدیگر همكاری می كنند تا راه اندازی آزمایشگاه مورد اشاره هر چه سریع تر ممكن شود.
نصب و مونتاژ تجهیزات مختلف در این آزمایشگاه در حال انجام می باشد و بر مبنای بیانیه جدید آمازون طی روزهای آینده نخستین گروه از كاركنان این شركت در این محل تست كرونا خواهند داد.
آمازون بیشتر از ۱۵۰ فرآیند كاری خویش را تغییر داده تا تماس كاركنان این شركت به حداقل رسیده و از تماس نزدیك آنها با یكدیگر جلوگیری شود تا امنیت افراد تأمین شده و احتمال بیماری آنها به حداقل برسد. آمازون می خواهد پس از راه اندازی این آزمایشگاه از همه كاركنان خود و حتی افرادی كه هیچ نشانه ای از ابتلاء به كرونا ندارند، تست بگیرد.

1399/01/24
14:53:05
5.0 / 5
3511
تگهای خبر: آمازون , امنیت , تجهیزات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav