خدمات گوگل برای مدیریت مسافرت ها در عصر كرونا

خدمات گوگل برای مدیریت مسافرت ها در عصر كرونا

پارسی كاو: باوجود شیوع گسترده كرونا و خانه نشینی میلیاردها نفر در سراسر جهان، برخی هنوز مجبورند به مسافرت بروند و از همین رو گوگل خدمات مسافرتی خودرا به روز كرده است.به گزارش پارسی كاو به نقل از انگجت، در صورت كاوشهای مربوط به مسافرت در جستجوگر گوگل، این موتور جستجو محدودیت های مسافرتی اعمال شده، سیاست گذاری های تازه شركت های هواپیمایی در مورد لغو پروازها و هرگونه تحول جدیدی دراین زمینه را به اطلاع كاربران می رساند.
همچنین گوگل تغییراتی را در جستجوگر خود اعمال كرده تا نتایج كاوشهای مربوط به سفر با دقت و سرعت بیشتری در دسترس علاقمندان قرار بگیرد. بعنوان مثال در زمان جستجوی پرواز، هتل و غیره گوگل محدودیت های مسافرتی و اقامتی مربوط به مقصد را نیز در صدر نتایج جستجو به اطلاع كاربران می رساند. این خدمات در صورت جستجوی نام هتل ها در برنامه نقشه گوگل نیز قابل مشاهده می باشد.
همچنین در صورت امكان، گوگل لینكی از اطلاعات مسافرتی كشور مقصد كه به تأیید مقامات محلی رسیده باشد را در دسترس كاربران قرار می دهد. در مورد پروازهای مختلف این كار بوسیله لینك دادن به صفحه سفارش های مسافرتی هر شركت هواپیمایی در سایت خود آن انجام می شود. البته باید توجه داشت كه این اطلاعات ممكنست به سرعت تغییر كنند.


منبع:

1399/01/07
12:12:05
5.0 / 5
3615
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ParsiKav