كشف یك قابلیت جذاب مخفی در آیفون های جدید

كشف یك قابلیت جذاب مخفی در آیفون های جدید

پارسی كاو: در ایام اخیر آیفون های جدید اپل و همچون آیفون ایكس اس و آیفون ایكس اس مكس برای فروش عرضه شده اند و برخی متخصصان از شناسایی قابلیتی جذاب در آنها اطلاع داده اند.به گزارش پارسی كاو به نقل از فوربس، بررسی این دو گوشی اپل نشان داده است كه در هر دو مدل از یك آنتن اضافی استفاده شده است كه نه تنها پشتیبانی از شبكه های نسل چهارم ال تی ای را ارتقا می بخشد، بلكه سبب می گردد در بعضی نقاط كه پوشش مخابراتی و كیفیت آنتن دهی چندان مطلوب نمی باشد، آیفون كماكان برای گفتگو با سایرین قابل استفاده باشد.
به نظر می رسد این قابلیت مخفی كه اپل هم در زمان رونمایی از آیفون های تازه خود به آن اشاره نكرده بود، سبب برتری محسوس این گوشیهای جدید در مقایسه با رقبا شود. چونكه كیفیت بهتر آنتن دهی به دسترسی مناسب تر به خدمات دیتا هم منجر می گردد.
استفاده از آنتن اضافه سبب می گردد كه آیفون های تازه در زمینه دسترسی به خدمات دیتا در مقایسه با آیفون ایكس كه سال قبل عرضه شده بود، سرعتی دو تا سه برابر بیشتر داشته باشند.
به عنوان مثال آزمایش گوشی آیفون ایكس در شبكه مخابراتی ای تی اند تی نشان داده است سرعت بارگذاری اینترنتی با این گوشی از ۱۴.۸۸ مگابیت در ثانیه فراتر نمی رود، اما در صورت استفاده از آیفون های ایكس اس و ایكس اس مكس این سرعت به رقم ۷۲.۲۴ مگابیت در ثانیه افزایش می یابد. این سرعت در مورد گوشیهای مذكور در شبكه مخابراتی تی – موبایل به ترتیب ۱۹.۳۵و ۵۹.۹۲ مگابیت در ثانیه و در شبكه مخابراتی وریزون به ترتیب ۱۶.۱۰ و ۶۲.۲۰ مگابیت در ثانیه بوده است.

1397/07/02
14:35:51
0.0 / 5
5106
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ParsiKav