اپل برای نخستین بار در نمایشگاه CES حضور می یابد

اپل برای نخستین بار در نمایشگاه CES حضور می یابد

به گزارش پارسی كاو شركت اپل برای نخستین بار اعلام نموده كه مقرر است به صورت رسمی در نمایشگاه بین المللی ˮسی ئی اسˮ(CES) حضور یابد، هرچند كه حضوری كمرنگ خواهد بود و شامل رونمایی از هیچ محصول جدیدی نیست.


به گزارش پارسی كاو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت "اپل" از سال ۱۹۹۲ تابحال به صورت رسمی در نمایشگاه بین المللی "سی ئی اس"( CES) حضور نداشته است، ولی گویا می خواهد بالاخره در نمایشگاه ۲۰۲۰ حضور پیدا كند.
"جین هورواث" مدیر ارشد حفظ امنیت جهانی اپل مقرر است در یك میزگرد صحبت كند و در آن، او و همتایانش عقاید خودرا در مورد آنچه مشتریان برای محافظت از حریم خصوصی خود می خواهند به اشتراك گذارند.
اپل در نمایشگاه امسال هیچ رونمایی، سخنرانی یا غرفه ای نخواهد داشت و تنها برای بیان دیدگاه های خود در مورد امنیت و حفظ حریم شخصی كاربران در دنیای دیجیتال در مقابل صاحبان صنعت دیجیتال و مطبوعات پا به این نمایشگاه می گذارد.
احتمالا علاوه بر اپل، متخصصان شركت های فیس بوك و "Procter & Gamble" و همین طور "ربكا اسلاتر" عضو عالی رتبه كمیسیون فدرال تجارت(FTC) نیز در این میزگرد حضور داشته باشند.
از آخرین حضور رسمی اپل در نمایشگاه CES حدود 28 سال می گذرد، اما در تمام این سال ها همواره تاثیر غیرمستقیمی بر آن داشته است.
اغلب رویدادهای اپل در بازه زمانی مشابه با برگزاری نمایشگاه CES در ژانویه برگزار می گردد و هر از گاهی بیشتر توجهات را از این نمایشگاه به سمت خود می كشد. چنان كه رونمایی از آیفون در ژانویه ۲۰۰۷ موجب شد نمایشگاه CES نادیده گرفته شود.
همواره در این سال ها گفته شده است كه كاركنان اپل برای تحت نظر داشتن رقبا در محوطه این نمایشگاه پرسه می زنند.
اپل سال قبل نیز با نصب یك بیلبورد تبلیغاتی بزرگ (كه در عكس مشاهده می شود) در مورد قدرت امنیتی و حفظ حریم شخصی كاربران در نزدیكی محل برگزاری نمایشگاه CES در بحبوحه لو رفتن اطلاعات شخصی كاربران و نقض حریم خصوصی آنها توسط برخی شركت های مطرح، به رقبای حاضر در این نمایشگاه طعنه زد.
بنابراین بعید بنظر می رسد كه اپل وقتی به این مشهور است كه می خواهد زمان و روش اجرای رونمایی از محصولات خودرا كنترل كند، به رونمایی از محصولات خود در نمایشگاه CES روی آورد. با وجود این، حضور كمرنگ اپل در نمایشگاه امسال نشان میدهد كه اپل مایل است با سایر شركت ها ارتباط داشته باشد و درگیر شود.1398/09/19
14:26:59
5.0 / 5
5171
تگهای خبر: آیفون , امنیت , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارسی كاو
ParsiKav